wyszukaj
1 kwietnia Eurolot kończy działalność
2015-02-07 11:12:41; / Tagi: , eurolot, upadek linii, koniec eurolotu
Foto: eurolot.com

 

Od 1 kwietnia 2015 roku zawieszamy wszystkie nasze rejsy własne, realizowane jako Eurolot - tak zaczyna się informacja, którą przewoźnik zamieścił na swojej stronie internetowej.

Pasażerowie, którzy mają zaplanowane loty do 31 marca 2015 roku mogą być spokojni o swoje podróże. Do tego czasu siatka połączeń i wszystkie zaplanowane rejsy zostaną zrealizowane. Ci, którzy kupili bilety na loty wykonywane od 1 kwietnia otrzymają zwrot pieniędzy lub bezkosztową zmianę rezerwacji na przelot innym przewoźnikiem.

W najbliższym czasie z każdym z pasażerów skontaktują się przedstawiciele Eurlolotu, z którymi pasażerowie omówią możliwe rozwiązania.

- Przepraszamy za niekomfortową sytuację związaną ze zmianą Państwa planów podróży. Zrobimy wszystko, aby cały proces zmian rezerwacji przebiegał szybko i sprawnie. Postaramy się jak najszybciej przekazać Państwu kolejne szczegóły dotyczące rezerwacji – do dyspozycji jest nasze Call Center pod numerami: 801 801 740 i +48 22 275 87 40. Zapewnimy z naszej strony pełne i profesjonalne wsparcie - czytamy na stronie eurolot.com.

Powodem stopniowej likwidacji Eurolotu są poważne trudności finansowe. Osiągnęły one taki poziom, że zdaniem ekspertów i zarządu przewoźnika niemożliwe jest już uzdrowienie sytuacji.

Szymon Taranda

Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Szymon Taranda Wyświetl profil użytkownika Szymon Taranda

 

Inne wiadomosci z lotniska lotyzpolski
Komentarze
Dodaj do
Skomentuj wiadomość:

Wyszukiwanie lotów
  • Nowe zdjecia
  • Najpopularniejsze

Ostatnio dodane filmy