wakacje last minutę

Planujesz urlop i zastanawiasz się nad wyborem wycieczki last minute? To rozwiązanie, które ma wiele zalet. Czy jedną z nich jest bezpieczeństwo? Sprawdź!

Wakacje „na ostatnią chwilę” – czy są bezpieczne?

Wakacje last minute to oferta wypoczynku w obniżonej cenie. Ta sama propozycja, która jeszcze kilka dni czy tygodni wcześniej dostępna była drożej. Decydując się na nią, zyskujesz zatem wszystkie korzyści wcześniej oferty, włącznie z gwarancją bezpieczeństwa. Wycieczka oferowana przez sprawdzonego tour operatora, takiego jak Coral Travel, to pewność kompleksowej i profesjonalnej organizacji wypoczynku.

Decydując się na to rozwiązanie, zyskujesz gwarancję, że po dotarciu na lotnisku będzie na Ciebie czekał przedstawiciel organizatora z biletem, a po przylocie na miejsce biuro podróży zapewni Ci transport do hotelu. Opcja last minute daje poczucie bezpieczeństwa, że będą na Ciebie czekały opłacone noclegi w wygodnym pokoju hotelowym i (w zależności od wybranej opcji podróży) ewentualne wyżywienie oraz lokalne wycieczki.

last minute

To również pewność, że biuro podróży nie zmieni ceny wypoczynku i gwarancja, że wycieczka się w ogóle odbędzie. W przypadku zakupu standardowej oferty turystycznej na kilka tygodni bądź miesięcy przed wyjazdem organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny, a nawet odwołania wyjazdu w sytuacji, gdy nie zgłosi się na niego określona w umowie liczba osób. W takim przypadku na 21 albo 7 (w zależności od długości wyjazdu) dni przed wylotem tour operator może odwołać wydarzenie. Wybierając wakacje last minute, masz pewność, że wyjazd dojdzie do skutku.

Urlop last minute – dlaczego warto?

Bezpieczeństwo jest tylko jedną z wielu zalet wycieczek „na ostatnią chwilę”. Jest ich znacznie więcej. Największą z nich jest oczywiście atrakcyjna cena. Wyjazdy tego typu mogą być nawet o 75% tańsze niż w momencie wprowadzenia oferty. Niski koszt to niewątpliwie najważniejszy atut, dla którego tak wiele osób decyduje się na „polowanie” na oferty last minute. Jeśli i Ty się na nie zdecydujesz, spiesz się – pamiętaj, że zazwyczaj są to pojedyncze propozycje, które na dodatek znikają błyskawicznie. Warto zatem trzymać rękę na pulsie i w przypadku pojawienia się atrakcyjnej oferty jak najszybciej dokonać rezerwacji.

Warto też podkreślić gwarancję stałego kosztu. W przypadku ofert kupowanych na kilka tygodni bądź miesięcy przed wyjazdem cena może się zmienić (organizator ma prawo zastrzec to w umowie). Z wycieczkami last minute jest inaczej – oferty pojawiają się zwykle na kilka dni przed wylotem, kiedy bilety lotnicze i noclegi w hotelu są już dawno opłacone, i koszt podróży nie zmienia się po zakupie.

Duży wybór kierunków podróży to kolejna zaleta. Wakacje last minute Grecja, Egipt, Turcja czy Hiszpania – Ty wybierasz! Tour operatorzy mogą zaoferować znaczne obniżki cen w ramach last minute w przypadku każdego kierunku podróży. To sprawia, że masz naprawdę duży wybór destynacji w bardzo przystępnej cenie. Warto skorzystać!

biuro podróży