Jesteś miłośnikiem podróżowania i marzy Ci się wyprawa na drugi koniec świata? USA to coraz popularniejszy kierunek wypraw, zwłaszcza od czasu, gdy Polacy nie muszą już starać się o wizę wjazdową. Pora zaplanować podróż krok po kroku!

Jak przemieszczać się po USA?

Podróże do USA to marzenie wielu osób. Niektórzy chcą zachłysnąć się blichtrem wielkich miast, dla innych z kolei o wiele bardziej pociągające są pustkowia i nieprzebrane przestrzenie równin amerykańskich. Problem zaczyna pojawiać się wówczas, gdy ktoś podczas jednego wyjazdu do USA chce odwiedzić atrakcje, które są od siebie znacznie oddalone. Czy taka podróż jest możliwa do samodzielnej organizacji, czy może jednak zdecydować się na biuro podróży? Indywidualne podróże pozwalają na o wiele większą swobodę. Jadąc w niewielkim gronie znajomych, można wynająć w USA samochód i nim podróżować po poszczególnych stanach. Takie rozwiązanie jest w miarę ekonomiczne, a przede wszystkim wygodne. Cena wynajmu samochodu w Ameryce zależy od wielu czynników. Decydujące znaczenie ma między innymi długość wynajmu oraz to, czy będzie się zwracało pojazd w tym samym miejscu, w którym się go wynajmuje czy np. w stanie na drugim końcu USA.

Jak zorganizować wyprawę?

Wynajęcie samochodu w USA nie jest trudne – można to zrobić nawet z Polski wykorzystując potencjał Internetu. Jednak, aby nie przepłacić za wypożyczenie pojazdu, warto, choć odrobinę orientować się w temacie. Każdy, kto chce zwiedzać USA według własnego planu, jednak potrzebuje odrobinę pomocy z organizacją wyjazdu i nie chce mieć na głowie całej logistyki, może skorzystać z oferty, jaką są wyjazdy szyte na miarę Travelarchitects.pl. Jest to rozwiązanie pośrednie pomiędzy zorganizowanymi wczasami z biurem podróży a wyjazdem planowanym całkowicie samodzielnie. Przejrzeliśmy kilka ofert i wydaje nam się, że https://travelarchitects.pl/ to ciekawa opcja dla osób, którym zależy na tym, aby spełniać własne marzenia, a nie by odhaczać punkt po punkcie sztampowe atrakcje turystyczne wyznaczone przez biuro podróży.