wizzair

Bez wątpienia coraz częściej zamiast podróży innymi środkami transportu wybieramy samolot, który jest o wiele szybszy. Kiedyś na taką podróż mogli sobie pozwolić nieliczni. Jednak odkąd na rynku pojawili się tzw. tani przewoźnicy, podróżowanie nabrało zupełnie innego znaczenia. Czasem może się tak zdarzyć, że podróżowanie samolotem będzie bardziej opłacalne niż inny środek transportu.

Wizz Air, oprócz standardowych korzyści, oferuje swoim klientom możliwość uczestnictwa w programie WIZZ Discount Club. Wstąpienie do klubu oznacza tańsze bilety lotnicze oraz dodatkowe atrakcyjne warunki promocyjne.

Czym jest Wizzair Discount Club?

Wizz Discount Club to program lojalnościowy przeznaczony dla klientów korzystających z usług linii lotniczych Wizzair. W odróżnieniu od tradycyjnych programów lojalnościowych znanych ze sklepów, czy nawet innych linii lotniczych. Za udział w członkostwie w Wizz Discount Club należy zapłacić roczny abonament.

Kto może dołączyć do klubu?

Z pewnością członkiem Klubu może zostać każdy, kto skończył 18 lat i uzupełni wniosek online zamieszczony na stronie przewoźnika. Podczas rezerwacji jednego z wybranych lotów, które akurat sobie zaplanowaliście, możecie w trakcie wybierania terminu wybrać opcję: standardowe, które stworzono z myślą o podróżnych latających przede wszystkim w pojedynkę (+1 towarzysz). Grupowe jak sama nazwa wskazuje – to oferta dla tych, którzy podróżują zwykle wraz z innymi (+5 osób). Cena członkostwa w Wizz Discount Club jest podana za cały rok korzystania ze zniżek.

  • Członkostwo typu Standard kosztuje 139zł na 12 miesięcy i obejmuje rezerwację klubowicza i współtowarzysza podróży, otrzymujemy 45zł zniżki na każdy bilet (powyżej 99zł) i 23zł zniżki na bagaż;
  • Członkostwo typu Grupa kosztuje 229zł na 12 miesięcy i obejmuje rezerwację klubowicza i 5 pozostałych towarzyszy podróży, otrzymujemy 45zł zniżki na każdy bilet (powyżej 99zł) i 23zł zniżki na bagaż.

Oczywiście, jako członkowie klubu otrzymujemy również specjalne oferty promocyjne wcześniej niż zostaną one udostępnione dla wszystkich podróżnych

Jak działa Wizzair Discount Club?

Wyszukując tanich lotów bardzo często trafiamy na stronę WizzAir. Węgierski przewoźnik w wielu przypadkach obok dat i godzin przelotów podaje dwie ceny. Niższa dotyczy członków Wizz Discount Club.

Przede wszystkim oferta Wizzair skierowana jest do osób, które często korzystają z transportu lotniczego. Do klubu można dołączyć w każdej chwili nawet w trakcie dokonywania rezerwacji. Wtedy pojawi się na ekranie informacja o możliwości wykupienia członkostwa. Wystarczy wybrać rodzaj członkostwa i zaakceptować warunki. Następnie należy kliknąć „Wykup członkostwo”. Po wykonaniu tych podstawowych czynności WDC zostanie dodany do rezerwacji. Cena zaś zostanie doliczona do finalnej ceny za rezerwację (z jednoczesnym uwzględnieniem zniżek wynikłych z WDC). Dokonując opłaty za rezerwację, płaci się również za członkostwo. Karta WDC jest ważna przez rok od dnia wykupu.

Przywileje członków klubu

  • Dostęp do niższych cen biletów (min. zniżki wynosi 10 €);
  • W członkostwie standardowym podróżować w niższych cenach może członek oraz jeden towarzysz ( w członkostwie grupowym członek oraz 5 towarzyszy);
  • 5 € zniżki na większy bagaż podręczny oraz bagaż rejestrowany;
  • Mając WizzAir Discount Club Standard możesz w każdej chwili przejść na ofertę WizzAir Discount Club Grupa dopłacając różnicę w cenie;
  • Oferty premium dedykowane tylko dla członków przesyłane na adres e-mail.